Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Fotokryształ 3D ze zdjęciem ukochanego zwierzaka

Cena: 359,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Krysztaly3D
Miasto: Białystok
Kod pocztowy: 15-025
Ulica: J. I. Kraszewskiego 6 lok. 25
Telefon: 531 447 551
Strona www: www.krysztaly3d.pl
   
dodano: 2015.09.22
ważne do: 2018.05.29
wyświetleń: 102

Szczegóły oferty:

 

Teraz możesz uwiecznić zdjęcie swojego ukochanego zwierzaka w kryształowej statuetce. Dodając do niego osobistą dedykację stworzysz pamiątkę, która będzie przypominać Ci (lub obdarowanej nią osobie) o przyjacielu sprzed lat.

 

Fotokryształ 3D powstaje z przekształcenia do formy przestrzennej zwykłego zdjęcia. Jest to proces czasochłonny i wymagający dużego wyczucia, jednak uzyskany efekt jest niesamowity. Zawsze chętnie doradzimy, czy zdjęcie, o którym myślisz nadaje się do przekształcenia w formę 3D. Tego typu konsultacje oraz ewentualne wstępne projekty przygotowujemy bezpłatnie.

 

Jak zamówić ten wyjątkowy Fotokryształ 3D?

 

Cena fotokryształu 3D zależy od rozmiaru statuetki, w jakiej został wykonany oraz liczby ludzi bądź zwierząt na źródłowym zdjęciu. Fotokryształ 3Dz Twoim pupilem wygrawerowany w statuetce o wymiarach 11x7x7 cm kosztuje u nas 359 zł:

krysztaly3d.pl/prezent/fotokrysztal_3d_12x9x5_cm_ze_zdjeciem_twojego_zwierzaka

 

Ceny innych wariantów fotokryształów 3D możesz sprawdzić na tej stronie: https://www.krysztaly3d.pl/prezenty/fotokrysztaly_3d

 

Zazwyczaj na wykonanie fotokryształu potrzebujemy 4-5 dni. Jeśli jednak potrzebujesz jej szybciej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Statuetkę możesz odebrać osobiście lub wyślemy ją do Ciebie pocztą bądź kurierem. Czas dostarczenia przesyłki dla dostawy kurierem wynosi 1 dzień roboczy, a dla przesyłki pocztowej 3 dni robocze.

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1