Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

tłumacz języka angielskiego , biuro tłumaczeń w Warszawie

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Agencja Tłumaczeń Turkiewicz
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 03-968
Ulica: Saska 8 m 91
Telefon: 501 733 468
Strona www: http://att.waw.pl
   
dodano: 2017.05.08
ważne do: 2017.09.25
wyświetleń: 25

Szczegóły oferty:

 

Jesteśmy czymś więcej niż zwykłym biurem tłumaczeń.

Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie tłumaczeń, w tym z tłumaczami przysięgłymi, tłumaczami symultanicznymi, czy też tłumaczami konsekutywnymi.

Oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione, tłumaczenia ustne, tłumaczenia prawne, ekonomiczne oraz tłumaczenia dokumentów. W naszym biurze tłumaczeń pracują tłumacze przysięgli m.in. języka angielskiego, języka niemieckiego, włoskiego, francuskiego, szwedzkiego, arabskiego rosyjskiego, czy litewskiego.

Nasi klienci to duże instytucje, urzędy, firmy oraz klienci indywidualni. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Ostateczna wycena zależy od wielkości i rodzaju zlecenia. Stałym Klientom proponujemy atrakcyjne rabaty.

W celu ustalenia ostatecznej oferty cenowej zapraszamy do naszego biura tłumaczeń w Warszawie lub do kontaktu telefonicznego. Z chęcią  zapoznamy się ze zleceniem i odpowiemy na wszelkie pytania. Agencja Tłumaczeń Turkiewicz, ul. Saska 8/91, Waszawa.

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1