Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Posadzki Żywiczne - Epoksydowe (Balkony, Tarasy, Garaże)

Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: AMDAR
Telefon: 517253623
   
dodano: 2017.08.28
ważne do: 2018.01.15
wyświetleń: 80

Szczegóły oferty:

Balkony, tarasy, garaże, loggie i przejścia zewnętrzne, podobnie jak wszystkie inne elementy budynku, wymagają odpowiedniego zabezpieczenia oraz odpowiedniego utrzymania. Większość balkonów, tarasów,garaży i przejść to elementy żelbetowe, które w przypadku niedostatecznego zabezpieczenia narażone są na uszkodzenia. Brak odpowiedniej hydroizolacji skutkuje zawilgoceniem konstrukcji balkonu, przemarzaniem w miejscach połączenia ze ścianą i powstawaniem zawilgoceń i zagrzybień wewnątrz.„Balkonowanie” to sposób spędzania wolnego czasu i dla wielu rodzin jedyne miejsce odpoczynku na świeżym powietrzu! Powierzchnia balkonu lub tarasu jest niestety bezustannie atakowana przez wiele różnorodnych czynników, które mają decydujący wpływ na zmianę jej wyglądu i spełnianych funkcji.
Zniszczenia powierzchniowe zwykle występują w połączeniu z defektami warstw pośrednich, często również z uszkodzeniem warstwy hydroizolacji. Przecieki na tarasach i balkonach to niestety dość częste zjawisko.
Uszkodzenia warstwy hydroizolacyjnej powodują utratę wartości użytkowej oraz wpływają negatywnie na wygląd zarówno balkonów jak i całego bydynku.

Mamy w swojej ofercie wiele systemów stosowanych do wykonywania posadzek na garażach zarówno na obiektach nowych, jak i tych poddawanych remontom i modernizacji. Głównym zadaniem powłoki nakładanej na powierzchnię garażu jest ochrona zbrojenia w betonie przed wnikaniem wody i soli odmrażających, wywołujących korozję. Wymagania dotyczące wodoszczelnych i odpornych na ścieranie powierzchni są szczególnie wysokie. Muszą nie tylko uniemożliwić wnikanie wody, lecz również być odporne na obciążenia mechaniczne wywoływane ruchem.

KORZYŚCI DLA INWESTORÓW :

- Duża trwałość, nawet do 25 lat 
- Bezspoinowa, wodoszczelna powierzchnia
- Odporność na czynniki atmosferyczne
- Szeroka gama rozwiązań dekoracyjnego (barwnego) wykończenia powierzchni
- Krótki czas utrudnień spowodowanych wykonaniem nowej posadzki balkonu / tarasu

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1