Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pielęgniarka Anglia / Staplehurst / Kent /do 16.00 funtów/godz. / luty

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Prowork
Strona www: prowork.pl
   
dodano: 2018.01.12
ważne do: 2018.02.02
wyświetleń: 33

Szczegóły oferty:

Klient Prowork.PL, brytyjski pracodawca posiadający ponad 30 letnie doświadczenie w branży medycznej i ekskluzywny dom opieki w Staplehurst/Kent pilnie zatrudni pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Jeśli szukasz stabilnej pracy jako pielęgniarka w UK - zarejestruj się na http://www.prowork.pl i przyślij cv w j. angielskim. Świetna oferta pracy dla pielęgniarki od lutego 2018! 

Opis stanowiska

Brytyjski pracodawca posiadający duże doświadczenie w branży medycznej i dom opieki o wysokim standardzie usług zatrudni wykwalifikowaną pielęgniarkę do pracy z osobami starszymi. Dostępne  stanowisko w wyspecjalizowanym domu opieki w Staplehurst/ hrabstwo Kent. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim na skype. Praca dla pielęgniarek w UK od lutego 2018.

Wymagania

znajomość języka angielskiego

dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)

referencje z poprzednich miejsc pracy

Gotowość do podjęcia pracy w UK od lutego 2018

Warunki

Stały kontrakt (etat 37 godzin tygodniowo). 

Wynagrodzenie: 15.00-16.00 funtów brutto godz. w zależności od doświadczenia. Nadgodziny dodatkowo płatne - 2.50 funtów brutto.godz.

Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim

Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych

Jednorazowy bonus powitalny dla pielęgniarki w wysokości 1000 funtów

Zamieszkanie: zapewnione, koszt ok. 350 funtów miesięcznie

Zapewniony bezpłatny posiłek podczas godzin pracy

Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka/pielęgniarz w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. 

 

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl i rejestrację na http://www.prowork.pl, tel. +48 22 828 31 34; +48 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Kontakt i dane o firmie   O firmie Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, http://www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (http://www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1