Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Łódź 989 Platinum

Cena: 239 900,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Yachts Export Poland
Telefon: 508136857
Strona www: www.shafran-sail.com
   
dodano: 2018.02.07
ważne do: 2018.03.14
wyświetleń: 30

Szczegóły oferty:

 

989 Platinum to najnowsza technologia wykonania, najnowsze materiały, ekonomia użytkowania oraz nowoczesny ponadczasowy design. Ten w założeniu spacerowy jacht pół-ślizgowy charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem wszystkich elementów w oparciu o technologię cnc. Łódź została zaprojektowana z myślą o możliwości rozbudowywania i dostosowywania ich do potrzeb przyszłych armatorów poprzez niespotykany szereg opcji zabudowy i wyposażenia wnętrza. 989 Platinum posiada niewielkie zanurzenie a dzięki zoptymalizowanym liniom kadłuba niezwykłą sprawność na wodzie i przy tym bardzo dobrą manewrowość. Jacht jest dostępny w wielu wariantach napędu o różnych mocach i osiągach poprzez zastosowanie silnika lub dwóch silników zaburtowych oraz szeregu opcji silników stacjonarnych o różnych parametrach.

989 Platinum to pierwszy pół-ślizgowy jacht z kokpitem salonowym, na którym przestrzeń została podzielona na strefę dzienną i nocną. Salon z hardtopem otoczony panoramicznymi oknami zamykanym kambuzem z pełnym wyposażeniem, wygodną wielką kanapą z bakistami, stołem oraz podwójnym stanowiskiem sterowniczym stanowi przestrzeń dzienną. Całość jest otwarta na kokpit z platformami kąpielowymi podczas słonecznych chwil. Zamknięcie części dziennej jak i jachtu stanowią  w zależności od opcji: zintegrowana roleta lub przesuwne drzwi z bezpiecznego szkła
i aluminium. Dodatkowo całość może być wyposażona w cabrio dla rufowej części kokpitu.

W opcji wyposażenia zamówić możemy również przesuwne drzwi bezpośrednio obok stanowiska sterowniczego na prawy komunikacyjny półpokład.

Strefę nocną na dolnym pokładzie stanowi szereg opcji zabudowy w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb przyszłego armatora. Jacht może być wyposażony w dwie armatorskie kabiny z dedykowanymi łazienkami i prysznicami, poprzez zabudowę 3-kabinową oraz 4-kabinową z łazienkami i prysznicami. Strefie nocnej intymny urok nadawać będzie panoramiczne okno burtowe.

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1