Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Xtreamer SideWinder 4 z tunerem DVB-T WiFi XBMC

Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: Sprzedam
Miasto: Rzeszów
Telefon: 511830906
   
dodano: 2018.03.03
ważne do: 2018.03.31
wyświetleń: 2

Szczegóły oferty:

Xtreamer SideWinder 4 z wbudowanym tunerem telewizji naziemnej DVB-T WiFi XBMC Android 

Xtreamer SideWinder4 - Nieograniczona darmowa telewizja!

Czym jest Xtreamer SideWinder4?

Xtreamer SideWinder4 oferuje dostęp do telewizji DVB-T oraz internetowych kanałów i aplikacji streamingowych, a to wszystko w niezwykle przystępnej cenie. Dostęp do Google Play pozwala na doinstalowywanie dodatkowych aplikacji, a dzięki obsłudze DLNA można wyświetlać zawartość telefonu lub tabletu bezpośrednio na ekranie TV. Po prostu podłącz go do telewizora i ciesz się ogromną biblioteką filmów, seriali, muzyki oraz kanałów cyfrowej telewizji naziemnej w jednym urządzeniu.

Serwisy i aplikacje na Xtreamer SideWinder4

Xtreamer SideWinder 4 jest przygotowany z myślą o strumieniowaniu zawartości z internetu. Dlatego po włączeniu urządzenia znajdziesz wiele preinstalowanych aplikacji, które pozwalają na oglądanie filmów i seriali czy słuchanie muzyki, a ponadto Xtreamer SideWinder4 posiada wbudowany tuner DVB-T, który pozwala na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej.

Główne cechy odtwarzacza Xtreamer SideWinder 4

 • Mała zwarta obudowa, chłodzona pasywnie (bez wentylatora), łatwa do przenoszenia i przystosowana do szybkiej instalacji w nowym miejscu
 • Złącze sieci Ethernet (RJ45, 100/1000MBit) oraz wbudowana karta WiFi 802.11b/g/n
 • Zestaw złącz USB oraz czytnik kart microSD
 • Interfejs XBMC pozwalający na zarządzanie biblioteką multimediów oraz doinstalowywanie wtyczek
 • JukeBox Media Player - aplikacja umożliwiająca pobieranie okładek i opisów do filmów, zarówno z podpiętych dysków jak i z sieci lokalnej (SMB i UPnP)
 • Dostęp do sklepu Goole Play oferującego setki tysięcy aplikacji
 • Telewizja Internetowa na żywo - preinstalowane aplikacje pozwalające oglądać kanały na żywo
 • Strumieniowe przesyłanie muzyki i filmów - aplikacje zapewniające dostęp do ogromnych bibliotek darmowych i płatnych materiałów muzycznych i fimowych
 • Dostęp do radia internetowego
 • Specjalny tryb Kids Mode - przekształca interfejs Xtreamera w przyjazny i łatwy w obsłudze dla dzieci, jednocześnie blokując dostęp do wybranych przez opiekuna aplikacji
 • Wielojęzyczne menu, dostępny język polski

Procesor:

Dual-Core AML8726 Mx-D (AMLOGIC) ARM Cortex-A9 dual core/1.5GHZ

Dwurdzeniowy procesor Cortex-A9 zapewnia wysoką wydajność oraz komfort pracy.

Pamięć:

FLASH: 8GB NAND Flash

SDRAM: 1GB DDR3

Xtreamer został wyposażony w najnowsze moduły pamięci DDR3 zaprojektowane do pracy w konstrukcjach o dużych wymaganiach dla szybkości transferów i dla czasów dostępu.

Zastosowane układy zapewniają dużą wydajność pracy urządzania, szczególnie podczas dekodowania materiałów wideo HD.

Obudowa:

Szerokość: 180mm

Grubość: 35mm

Głębokość: 82mm

Waga: 395g

Obudowa jest przystosowana do pracy w poziomie. Cechą wyróżniających konstrukcję obudowy jest radiator pozwalający na efektowne odprowadzanie ciepła z procesora. Odtwarzacz nie posiada wentylatora, co w praktyce zapewnia bezgłośną pracę zestawu.

Xtreamer Sidewinder 4 to jeden z najmniejszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku. Małe wymiary i waga sprawiają, że jest urządzeniem bardzo mobilnym i jednocześnie prostym w podłączeniu i łatwym w obsłudze.

Z tyłu obudowy znajduje się zamontowana na stałe antena Wi-Fi.

Obsługiwane formaty:

Formaty wideo:

  AVI / RM / RMVB / MKV / WMV / MOV / MP4 / WEBM / DAT(format VCD)

  VOB(format DVD) / MPEG / MPG / FLV / ASF / TS / TP / 3GP

Formaty audio:

  MP3 / WMA / WMV / APE / OGG / FLAC / AAC

  Tryb Dolby i DTS dla dźwięku dwukanałowego

  Tryb passthrough dla dźwieku 5.1 i 7.1

Formaty zdjęć:

  JPEG, HD JPEG

  BMP

  GIF

  PNG

  GIF

Połączenie z siecią:

Ethernet 10/100/1000 Mbps (RJ45)

Wbudowana karta Wi-Fi 802.11bgn

Xtreamer Sidewinder 4 wyposażony jest w szybkie złącze Ethernet LAN 10/100/1000Mbit gwarantujące pełne wykorzystanie możliwości sieciowych odtwarzacza, szybkie transfery plików oraz odtwarzanie wymagających materiałów wideo HD z dysków sieciowych. Przewodowe połączenie Xtreamera z routerem zapewnia najszybszy dostęp do internetu i urządzeń sieciowych, takich jak: konsole gier, odtwarzacze multimedialne, serwery NAS czy komputery PC. Karta Wi-Fi 802.11n pozwala na bezproblemowe podłączenie Xtreamera do bezprzewodowej sieci komputerowej. Standard 802.11n zapewnia kilkukrotnie wyższe transfery i znacznie większy zasięg w porównaniu z powszechnie stosowanym standardem 802.11g. Adapter jest zgodny z 802.11bg i pozwala na komunikację także ze starszymi routerami pracującymi w tym standardzie. Karta obsługuje standardy WEP (open/share mode), WPA (PSK), WPA2 (PSK) oraz WPS.

System operacyjny:

Odtwarzacz pracuje w oparciu o system Android. Dzięki dostępowi do sklepu Google Play użytkownik może doinstalować dodatkowe aplikacje znacznie rozszerzające możliwości urządzenia. Dostęp do gier, książek oraz aplikacji społecznościowych teraz możliwy jest na ekranie TV.

Wyposażenie:

Xtreamer SideWinder4 z tunerem DVB-T (z wbudowaną anteną Wi-Fi 802.11n)

Zasilacz

Pilot jest, ale nie chce ze mną współpracować, może coś źle robię bo to pilot AirMouse ... lepiej podpiąć klawiaturę i myszkę USB lub dokupić, za grosze mini klawiaturę/pilota USB ... link poniżej:

https://allegro.pl/kategoria/urzadzenia-wskazujace-klawiatury-4566?string=mini%20klawiatura&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-5-1003

Odtwarzacz jest sprawny, pracuje do teraz.

Odtwarzacz jest idealny jako centrum multimedialne. Nowy kosztował ponad 800 zł. Oferuje obraz o wyjątkowej jakości Full HD 1080p, moim zdaniem jeden z lepszych odtwarzaczy tej firmy. Obraz jest ostry jak brzytwa

Dziś do odebrania w Rzeszowie.

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1