Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Alle Zoo zadba o Twojego zwierzaka!

Cena: 10,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Joanna Chabora
Miasto: Inowrocław
Telefon: 523538378
Strona www: http://allezoo.com.pl
   
dodano: 2018.04.25
ważne do: 2018.09.12
wyświetleń: 84

Szczegóły oferty:

Poszukujesz sklepu zoologicznego, w którym w końcu znajdziesz wszystkie akcesoria dla Twojego gryzonia, gada, płaza, kota i psa? Doskonale trafiłeś! W sklepie zoologicznym Alle Zoo znajdziesz nie tylko akcesoria dla Twojego jeża, chomika, pająka, myszoskoczka! Posiadamy także sprawdzone suplementy diety oraz pokarmy dla każdego zwierzęcia domowego.

Jesteśmy miłośnikami zwierząt domowych, dlatego nasze produkty są odpowiednie i w pełni bezpieczne dla zwierząt. Nasze akcesoria oraz zabawki dla zwierząt są wykonane tak, aby zwierze nie doznało żadnej krzywdy. Znajdziesz u nas pokarm i akcesoria dla kotów, psów oraz gryzoni, takich jak:szczury, myszoskoczki, szynszyle czy świnki morskie. Oferujemy również akcesoria do terrarystyki i akwarystyki, pokarm i akcesoria dla ptaków egzotycznych i zimujących. Oferujemy również akcesoria do oczka wodnego, jak na przykład pokarm dla ryb stawowych, grzałki, filtry, dysze oraz preparaty do oczka wodnego.

W Alle Zoo znajdziesz promocje i korzystne oferty na pokarm dla zwierząt, akcesoria oraz środki higieniczne dla zwierząt. Naszą pełną ofertę znajdziesz na https://allezoo.com.pl. Czekamy na Ciebie.

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1