Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Monter Izolacji Termicznej – Praca od zaraz za granicą

Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Osoba: Alona Orzołek
Telefon: 518200962

dodano: 2018.06.14
ważne do: 2018.07.05
wyświetleń: 19

Szczegóły oferty:

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania :

·         montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych ( kotły, rurociągi i t.j.)

Wymagania:

●     doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach

Oferujemy:

●     stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

●     długoterminową współpracę

●     wynagrodzenie 1800,00  euro na rękę za 180 h

●     zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę

●     narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy

●     wyżywienie we własnym zakresie oraz indywidualne zjazdy do domu

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.