Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Praca dla opiekunki seniora w Anglii

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Promedica24
Miasto: Rzeszów
Telefon: 506289031
   
dodano: 2018.09.13
ważne do: 2018.09.27
wyświetleń: 23

Szczegóły oferty:

 

Opieka w Anglii- pacjent z chorobą neuronu ruchowego

 

 

 

Promedica24 zatrudni opiekunkę na nasz stały kontrakt w okolicach Cheshire w Wielkiej Brytanii.

 

Nasz podopieczny ma 61 lat, ale cierpi na nieuleczalną chorobę neuronu ruchowego. Jest bardzo pozytywnie nastawionym do życia i wesołym mężczyzną, niegdyś bardzo aktywnym sportowo. Obecnie potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach.

 

Na kontrakcie pracują dwie Opiekunki. Wyjeżdżając na kontrakt do tego podopiecznego będziesz miała wsparcie drugiej Opiekunki, która już pracuje na miejscu.

 

 

 

Wymagania:

 

  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych

  • mile widziane doświadczenie w zmianie pieluchomajtek.

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • gotowość do wyjazdu za granicę;

  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

 

 

 

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 506 289 031

 

Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Rzeszowie

 

Ul. Grunwaldzka 17 E

 

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w  godz. 9-17.00

 

Jeśli wysyłasz CV - prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

 

Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat.

 

 

 

 Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych.

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1