Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Praca w Holandii

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Europersonnel Agencja Pracy
Miasto: Ropczyce
Kod pocztowy: 39-100
Ulica: Ul.Kościuszki 10
Telefon: 172227137

dodano: 2018.10.10
ważne do: 2019.02.27
wyświetleń: 54

Szczegóły oferty:

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

                                      Pracownik produkcji

Opis stanowiska:

- sortowanie i pakowanie cebulek kwiatowych

- układanie bukietów kwiatowych

- pakowanie warzyw i owoców

- produkcja sosów i kiełbasek

- praca przy mięsie

- pielęgnacja kwiatów w szklarni

- pielęgnacja traw ozdobnych

- inne

Wymagania:

- motywacja do pracy

- zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy

- prawo jazdy kat.B mile widziane

- znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca na pełny etat (możliwość nadgodzin)

- ubezpieczenie holenderskie

- zakwaterowanie

- opiekę polskiego koordynatora

- codzienne dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania

- MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARZE

Prosimy o przesyłanie CV adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie http://www.europersonnel.pl. Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze                            w Ropczycach, ul. Kościuszki 10.

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824 lub 17 222 7137

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę            na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencję Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku                    o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926  ze zm.)."